Turniej trampkarzy

Dnia 02.02.2020 na hali w Zdzieszowicach odbył się turniej trampkarzy. Nasi zawodnicy pokazali naprawdę sporo umiejętności piłkarskich. Choć w ostatecznym rozrachunku zajęli najniższe miejsce na podium, podział nagród indywidualnych pokazał, w której drużynie zawodnicy mieli najwięcej jakości.

Nagrodę dla najlepszego strzelca zdobył Patryk Wojdyła z 6 trafieniami, który w ostatnim meczu nie przebywał na boisku ani minuty z powodu urazu kostki, a trener zdecydował się nie pogłębiać urazu. Najlepszym zawodnikiem został natomiast Gracjan Sanecki, który także strzelił 6 bramek, ale do skuteczności dołożył też efektowną grę i bardzo inteligentne zagrania. Na wyróżnienie zasługuje również Bartosz Polak, który w ostatnim meczu wziął ciężar gry na swoje barki i najpierw wyrównał stan meczu, a póżniej po bardzo efektownej akcji indywidualnej wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, którego nasi zawodnicy nie oddali już do końca, wygrywając ostatecznie 4:2.

Z przebiegu turnieju można czuć niedosyt, bo po dwóch bardzo wyraźnych wygranych z KS Cisową oraz VIctorią Żyrową przytrafiły nam się wpadki w postaci dwóch porażek z drużynami z Ujazdu oraz Rozmierki..

Dziękujemy miejskiemu MGOKSIR-owi za zaproszenie, a także firmie Zarmen za ufundowanie naprawdę bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych dla wszystkich zawodników.